ماموریت 3 معاونت برای احصا و رفع مشکلات آب گرفتگی
ماموریت 3 معاونت برای احصا و رفع مشکلات آب گرفتگی
حناچی با حضور در مرکز کنترل ترافیک شهر تهران مطرح کرد
تعداد مشاهده: 109
1398/39/04
print
ماموریت 3 معاونت برای احصا و رفع مشکلات آب گرفتگی
شهرنوشت: شهردار تهران صبح امروز با حضور در مرکز کنترل ترافیک شهر تهران بر آماده باش تمامی نیروهای خدمات شهری همزمان با بارش شدید باران در پایتخت تاکید کرد.

به گزارش شهرنوشت، پیروز حناچی صبح امروز در جلسه ای که با حضور مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری، صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی و شهریار افندی زاده قائم مقام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در مرکز کنترل ترافیک تهران برگزار شد، گفت: براساس اعلام سازمان هواشناسی، در روزهای اخیر میزان بارندگی در تهران به طور میانگین 16 میلیمتر در ساعت بود، البته این میزان در برخی از مناطق تا 20 میلیمتر هم گزارش شده است. به طور قطع، با این حجم از بارندگی شهر در شرایط عادی قرار ندارد و بر این اساس، باید تا حد امکان تمامی موانع برای تردد آسان شهروندان را برطرف کنیم.
وی با بیان اینکه بخشی از مشکلات موجود در حوزه تردد و آب گرفتگی در سطح معابر به زیرساخت های شهر تهران و مشکلات فنی و عمرانی که از گذشته وجود داشته برمی گردد، اضافه کرد: در حال حاضر تمامی نیروهای مسئول در زمینه بر طرف کردن چالش های مربوط به بارندگی در حالت آماده باش قرار دارند تا شهروندان با کم ترین مشکل روزهای بارانی را پشت سر بگذارند.
شهردار تهران در ادامه خطاب به معاونت های خدمات شهری، فنی و عمرانی و حمل و نقل و ترافیک گفت: تمامی نیروهای این معاونت ها که در مناطق مستقر هستند، باید به طور مستمر نقاط آبگیر را مورد پایش قرار داده و مشکلات موجود را احصا و برطرف کنند.

0804-kon (1)
 
0804-kon (2)
 
0804-kon (3)
 
0804-kon (4)
 
0804-kon (5)
 
0804-kon (6)
 
0804-kon (7)
 
0804-kon (8)