تقدیر وزیر کشور از اقدامات ستاد اربعین استان تهران
تقدیر وزیر کشور از اقدامات ستاد اربعین استان تهران
تعداد مشاهده: 46
1398/32/13
print
تقدیر وزیر کشور از اقدامات ستاد اربعین استان تهران
با توجه به اقدامات و خدمات رسانی ستاد اربعین استان تهران در شهر نجف، مسیر نجف به کربلا و کربلا، وزیر کشور از اقدامات ستاد اربعین استان تهران تقدیر کرد.

به گزارش شهرنوشت و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، حمیدرضا گودرزی جانشین رئیس ستاد اربعین استان تهران با اشاره به جلسه ستاد اربعین کشور اظهار داشت: امروز جلسه ستاد اربعین کشور برگزار و عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور از زحمات استانداری و شهرداری تهران در شهر نجف، مسیر نجف به کربلا و کربلا تشکر کرد.
وی با اشاره به ارائه گزارشی از اقدامات ستاد اربعین استان تهران افزود: ستاد اربعین استان تهران و ستاد عتبات استان تهران برنامه‌ریزی خوبی داشتند و برنامه ها بر مبنای ۲۰ جلسه با حضور استاندار و هدف‌گذاری ستاد اربعین کل کشور محقق شده ست.
گودرزی بیان کرد: طبق برنامه‌ اقدامات ستاد اربعین استان تهران در سه منطقه پارکینگ طبقاتی، صحن حضرت زهرا(س) و ثوره العشرین هدف گذاری شد و قرار شد ۸۵ هزار پرس غذا در وعده های صبحانه، ناهار و شام و خدمت رسانی در ۳ مرز شلمچه، چذابه و مهران و طول مسیر نجف به کربلای معلی و همچنین در شهر کربلا و کاظمین و سامرا بر عهده ستاد اربعین استان تهران باشد.
جانشین رئیس ستاد اربعین استان تهران عنوان کرد: اصل برنامه ریزی برای ستاد اربعین استان تهران در شهر نجف تهیه ۸۵ هزار پرس غذا و اسکان صدهزار نفر بود و به سبب گستردگی کار در طول مسیر نجف به کربلا و فعالیت مجموعه شهرداری از سوم صفر اقدامات شروع شد.
گودرزی سپس با اشاره به برآورد از اقدامات انجام شده تاکید کرد: ارزیابی‌ها حکایت از رضایتمندی مردم دارد و اقدامات خوبی انجام شد البته کاستی‌هایی وجود داشته است که در سال آینده رفع می شود.