مرجع اعلام منشا بوی نامطبوع پایتخت استانداری است
مرجع اعلام منشا بوی نامطبوع پایتخت استانداری است
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران:
تعداد مشاهده: 72
1398/09/12
print
مرجع اعلام منشا بوی نامطبوع پایتخت استانداری است
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران گفت که مرجع اعلام منشا بوی نامطبوع پایتخت استانداری است.

غلامحسین محمدی در گفت و گو با شبکه خبر با بیان اینکه در ساعات گذشته بوی نامطبوعی در برخی از مناطق تهران استشمام شد، گفت: با توجه به گزارش هایی که به دست ما رسیده و تماس هایی که با سازمان آتش نشانی تهران برقرار شد از جمله در مناطق 2، 4، 6، 9، 10، 11 و 13 ، اکیپ هایی از آتش نشانی و کارشناسان محیط زیست به این مناطق اعزام شدند. آن چه تا به حال برای ما مسجل شده این است که بخشی از مناطق با این موضوع درگیراند و منشا باتوجه به عملیات کارشناسی که تاکنون انجام شده مشخص نیست.
وی با بیان اینکه شهرداری تهران تاکنون گزارش های خود را به استانداری تهران اعلام کرده و سازمان مدیریت بحران شهرداری و آتش نشانی همچنان پیگیر موضوع هستند، ادامه داد: پاسخگویی نهایی و کشف موضوع از اختیارات استانداری تهران است و طبق قانون مدیریت بحران کشور، شورای مدیریت استان جمع بندی نهایی را به طور رسمی اعلام خواهد کرد. 
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران تاکید کرد: تاکنون مشاهدات میدانی مشکلی را نشان ندادند. باید منتظر بمانیم که استانداری، سازمان محیط زیست و بخش های نظامی و امنیتی گزارش های خود را در این زمینه ارسال کنند و استانداری جمع بندی نهایی را اعلام کند.  
محمدی در پایان با تاکید دوباره بر اینکه طبق قانون مدیریت بحران کشور، شورای مدیریت استان در موارد این چنینی اعلام نظر می کند، گفت: البته این موضوع بحران نیست، بلکه مخاطره ای است که ممکن است ایجاد شده باشد، اما از آن جا که ابعاد موضوع نامشخص است باید از مسیرهای قانونی پیگیری شود.