پروژه تونل-زیرگذر استاد معین نمونه همدلی و همکاری شهرداری و قرارگاه خاتم اس...
پروژه تونل-زیرگذر استاد معین نمونه همدلی و همکاری شهرداری و قرارگاه خاتم است
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا(ص):
تعداد مشاهده: 104

print
پروژه تونل-زیرگذر استاد معین نمونه همدلی و همکاری شهرداری و قرارگاه خاتم است
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا(ص) با تاکید بر اینکه پروژه تونل استاد معین نمونه همدلی و همکاری بین شهرداری و قرارگاه است، گفت: در این پروژه هم با توجه به دغدغه هایی که مردم داشتند راهکار مورد پسند مردم از سوی شهردار تهران اندیشیده خواهد شد.

به گزارش شهرنوشت، سعید محمد فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: جا دارد یاد و خاطره امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب 57 را گرامی بداریم که با نثار خون خود استقلال و آزادی را برای ما به ارمغان آوردند و جا دارد از حسن انتخاب دکتر حناچی برای افتتاح این پروژه تشکر کنم. خیابان آزادی برای ما خاطره برانگیز است و امروز شاهدیم که یکی از خدمات شهرداری به مردم رونمایی می شود.
وی به پروژه زیرگذر استاد معین اشاره کرد و گفت: تقریبا می توان گفت 70 درصد پروژه طی 7 – 6 ماه انجام شد و این نشان می دهد که اگر هدف مشخص و همدلی باشد می توان موفقیت داشت. این پروژه پیچیدگی های فنی بالایی داشت اما رعایت استانداردهای لازم باعث شد که این پروژه به نتیجه برسد. ما در این پروژه نمونه ای از همکاری خوب شهرداری تهران با قرارگاه را در افتتاح پروژه ها شاهد هستیم و قرارگاه افتخار می کند خدماتی به شهروندان ارائه دهد. پروژه های پل صدر، پل طبیعت و تونل نیایش توسط قرارگاه انجام شده و موجب افتخار و شاهکار مهندسی در سطح شهر تهران است.
محمد به برخی اعتراض های مردم در این پروژه اشاره کرد و افزود: در این پروژه هم با توجه به دغدغه هایی که مردم داشتند راهکار مورد پسند مردم از سوی شهردار تهران اندیشیده خواهد شد. انشاءالله براساس برنامه ریزی های انجام شده در نیمه اول اسفند از زیرگذر گیشا بهره برداری می شود.