وظیفه ویژه شهرداری تهران برای زنده نگه داشتن فرهنگ دفاع مقدس در پایتخت
وظیفه ویژه شهرداری تهران برای زنده نگه داشتن فرهنگ دفاع مقدس در پایتخت
جوادی یگانه در مراسم همرزم با شقايق تاکید کرد
تعداد مشاهده: 66

print
وظیفه ویژه شهرداری تهران برای زنده نگه داشتن فرهنگ دفاع مقدس در پایتخت
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با بیان اینکه امروز یکی از برنامه‌های دشمنان به فراموش سپردن ارزش‌های دفاع مقدس گفت: مهم ترین وظیفه شهرداری زنده نگه داشتن فرهنگ دفاع مقدس است.

  به گزارش خبرنگار شهرنوشت، محمدرضا جوادی یگانه در مراسم همرزم با شقايق ويژه رزمندگان شاغل در شهرداری تهران که صبح امروز سه‌شنبه در سالن‌ همایش‌های برج میلاد برگزار شد، اظهار داشت: سردار سلیمانی با رشادت و شجاعت توانست امنیت را خارج از مرزهای کشور برای مردم به ارمغان بیاورد.
وی با اشاره به اینکه سردار حاج قاسم سلیمانی هیچگاه نظامی‌گری خود را به رخ مردم نکشید، گفت: سردار سلیمانی به موضوعات نگاهی متواضعانه داشت و همواره در کنار مردم بود. واقعیت این است که خون شهید سلیمانی حماسه‌های زیادی در ایران، منطقه و‌ جهان به وجود آورد و دوران جدیدی در کشور، عراق و محور مقاومت رقم زد.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با بیان اینکه امروز یکی از برنامه‌های دشمنان به فراموش سپردن ارزش‌های دفاع مقدس عنوان کرد: مهم ترین وظیفه شهرداری زنده نگه داشتن فرهنگ دفاع مقدس است.
جوادی یگانه در پایان گفت: طبق پژوهش‌های صورت گرفته متاسفانه گفت‌وگو بین رزمندگان و فرزندانشان در خصوص دفاع مقدس کاهش پیدا کرده است و انتقال شفاهی خاطرات دفاع مقدس امروز مغقول مانده است و باید به آن توجه ویژه‌ای شود.