شهرداری تهران در مجمع جهانی شهری 4 رخداد جانبی برگزار می‌کند
شهرداری تهران در مجمع جهانی شهری 4 رخداد جانبی برگزار می‌کند
تعداد مشاهده: 42

print
شهرداری تهران در مجمع جهانی شهری 4 رخداد جانبی برگزار می‌کند
مجمع جهانی شهری، یکی از بزرگ‌ترین گردهم‌آیی های مدیریت شهری در دنیا، به میزبانی ابوظبی در شرف برگزاریست و شهرداری تهران در حاشیه این مجمع ۴ رخداد جانبی برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار شهرنوشت، مجمع جهانی شهری در ابوظبی امارات برگزار می‌شود؛ همایش چندروزه‌ای که میزبان بیش از ۲۰ هزار تن از مدیران شهری کشورهای متعدد است تا گرد هم بیایند و تجربیات خود در حکمروایی محلی را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.
پیروز حناچی شهردار تهران نیز به همراه هیاتی به ابوظبی سفر کرده تا در این رخداد جهانی حضور پیدا کند.
شهرداری تهران در حاشیه این مجمع ۴ رخداد جانبی را برگزار می‌کند که از این قراراند: «نقش فرهنگ در زیست‌پذیری»، «فرهنگ و نوآوری در مدیریت شهری تهران»، «ایجاد شهرهای مشارکتی در کشورهای در حال توسعه؛ زیرساخت‌ها، مزایا و محدودیت‌ها» و «مشارکت برای توسعه شهری پایدار».
لازم به ذکر است؛ هر کدام از شهرهای حاضر در این مجمع امکان ثبت درخواست برای برگزاری رخدادهای جانبی را داشتند اما هر درخواستی لزوما با موافقت متولیان مجمع روبه‌رو نشده است، چرا که مسئولان برگزاری تأثیرگذاری و توانایی شهر برگزارکننده در انتقال تجربیات و دانش را نیز در نظر گرفته‌اند و صرفا تعداد مشخصی از شهرهای شرکت‌کننده فرصت معرفی دستاوردهایشان را در حاشیه WUF10 دارند.