آغاز ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران از ابتدای اسفندماه
 آغاز ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران از ابتدای اسفندماه
مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیکی خبر داد
تعداد مشاهده: 100

print
آغاز ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران از ابتدای اسفندماه
مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیکی سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران تصریح کرد: ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران از ابتدای اسفند ماه آغاز می شود.

به گزارش شهرنوشت و به نقل از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، عمار سعیدیان فر در مورد جزئیات طرح ترافیک ویژه خبرنگاران در سال٩٩ با بیان اینکه خبرنگاران برای ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاری می‌بایست به سامانه «تهران من» وارد شوند، گفت: از ابتدای اسفند ماه سامانه برای ثبت نام خبرنگاران باز خواهد شد و خبرنگاران محترم میتوانند همانند سال گذشته در این سامانه ثبت نام کرده و مدارک خود، اعم از مدرک اشتغال به کار خبری یا بیمه خبرنگاری و یا ۱۰ اثر خود را در قسمت «خدمات طرح ترافیک» که زیرمجموعه آن «خدمات خاص خبرنگاران و عکاسان» است، بارگذاری کنند.
وی در ادامه از اعمال تغییرات جزئی در عوارض طرح های ترافیکی سال٩٩ خبر داد و گفت: موضوع رزرو روزهای تردد در محدوده های ترافیکی در سال جاری کمتر جدی گرفته شد این در حالیست که سال آینده این مهم بصورت جدی تر دیده شده است و مالکین خودروها به منظور تردد در محدوده های ترافیکی باید روزهای تردد خود را رزرو کنند.
مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیکی سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه نرخ پایه ی عوارض ورود به محدوده های ترافیکی از ٢٣ هزار تومان در سال ٩٨ به ٢٨ هزار تومن در سال ٩٩ افزایش یافته است تصریح کرد: با تصویب شورای اسلامی شهر مقرر شد، ضریب ١ که برای محاسبه ی عوارض ورود به محدوده در نظر گرفته شده برای آن دسته از شهروندانی که حساب شهروندیشان دارای شارژ است ٠/٨ محاسبه شود و در عین حال فرصت یک ماهه پرداخت عوارض نیز برداشته خواهد شد .
سعیدیان فر در ادامه اظهار داشت : در سال ٩٩ ، تخفیف معاینه فنی برتر که در سال جاری ٢٥ درصد بود ٣٠ درصد در نظر گرفته شده است.
وی تاکید کرد: لایحه عوارض ورود به محدوده های ترافیکی در شورای اسلامی شهر تهران به تصویب رسیده است و اکنون جهت تایید به فرمانداری تهران ارسال شده است.