تقدیر رئیس مجمع نمایندگان استان تهران از شهردار برای حل مشکلات جدی پایتخت
تقدیر رئیس مجمع نمایندگان استان تهران از شهردار برای حل مشکلات جدی پایتخت
در مراسم افتتاح 55 پروژه مدیریت شهری در منطقه 22 مطرح شد
تعداد مشاهده: 91

print
تقدیر رئیس مجمع نمایندگان استان تهران از شهردار برای حل مشکلات جدی پایتخت
رئیس مجمع نمایندگان استان تهران از اقدامات شهردار و شورای شهر تهران در راستای حل مسائل و مشکلات جدی پایتخت تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار شهرنوشت، محمدرضا عارف در آیین افتتاح و بهره برداری از 55 پروژه مدیریت شهری در منطقه ۲۲ ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا(س) و روز مادر اظهار کرد: از مردم تهران به دلیل حضور پرشور در مراسم دهه فجر تشکر می کنم؛ البته این حضور قابل پیش بینی بود زیرا انقلاب برای مردم است. مردم ایران حساب نظام و انقلاب را از دولت، مجلس و مسئولین جدا می دانند البته این حضور حماسی مسئولیت پذیری ما را نیز ارتقا می دهد.
وی در مورد انتخابات پیش روی مجلس گفت: جمعه آینده مهم ترین رویداد سال جاری رخ می دهد و مردم یک بار دیگر وفاداری خود را به انقلاب نشان می دهند و امیدواریم حضور پرشوری داشته باشند.
عارف در ادامه در مورد عملکرد شهرداری منطقه ۲۲ گفت: منطقه ۲۲ امروز تنها یک منطقه نیست، در دهه 70 تفکر بر این بود بخشی از جمعیت تهران به این منطقه سوق داده شود که خوشبختانه امروز با وجود پروژه های مختلف شهری مردم می توانند در این منطقه با امکاناتی با کیفیت عالی ساکن شوند.
وی با اشاره به اولویت های مجمع نمایندگان استان تهران بیان کرد: هدف این مجمع توسعه شهر بود که از اولویت های آن بافت فرسوده، توجه به محیط زیست و ارائه خدمات شهری است. در این زمینه نیز اقدامات خوبی انجام شد.
عارف ضمن قدردانی از شهردار تهران و شورای اسلامی شهر تهران به دلیل عملکرد مناسب در زمینه ساماندهی مسائل و حل مشکلات جدی شهر، به ویژه ساماندهی بدهی های شهرداری گفت: در حوزه ارائه خدمات نیز شهرداری و شورای شهر باید گزارشی را ارائه دهند تا مردم بدانند چه اقداماتی صورت گرفته است.