تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه های شهری
تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه های شهری
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران خبر داد
تعداد مشاهده: 123

print
تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه های شهری
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران از تمدید مهلت ارسال آثار به چهارمین دوره جشنواره رسانه های شهری خبر داد.

به گزارش خبرنگار شهرنوشت، غلامحسین محمدی ضمن اعلام این خبر، تصریح کرد: مهلت ارسال آثار از 30 بهمن ماه به 15 اسفندماه تغییر پیدا کرده است. علاقه مندان فرصت دارند تا در این مهلت تمدید 15 روزه، آثار خود را به پایگاه اطلاع رسانی www.shahrnevesht.ir و یا به آدرس تهران، بوستان گفتگو، نگارستان شهر، دبیرخانه جشنواره رسانه‌های شهر ارسال کنند.
وی با بیان اینکه آثاری می‌توانند در جشنواره شرکت کنند که از تاریخ ۹۷/۰۹/۰۱ لغایت ۹۸/۱۰/۰۱ تولید و منتشر شده باشند، عنوان کرد: تکمیل فرم ثبت‌نام در سامانه و یا ارسال به دبیرخانه جشنواره برای هر شرکت‌کننده الزامی است و هر شرکت‌کننده تنها می‌تواند در دو بخش، حداکثر ۳ اثر را به سامانه جشنواره ارسال کند.
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران خاطرنشان کرد: فایل‌های عکس، کاریکاتور و داده‌نما با پسوند TIFF یا JPG و با وضوح ۳۰۰DPI و حداقل در ابعاد ۲۵*۲۰ در سامانه بارگذاری شوند که پس از اعلام راهیابی به مرحله داوری، ارائه نسخه اصل و چاپی اثر ضروری است. همچنین برای آثار بدون نام صاحب اثر، یا آثاری که با نام مستعار چاپ شده باشند، در مرحله نهایی داوری، ارسال تاییدیه به امضای مدیر مسئول و مدیر رسانه الزامی است.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 09339873701  یا ادرس ایمیل dilanfard@gmail.com در ارتباط باشند.